درباره ما

شرکت ابنیه گستر کارآفرین به عنوان یکی از واحدهای تجاری و فرعی بانک کارآفرین (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۸۹/۰۷/۲۷ به صورت شرکت سهامی خاص با هدف فعالیت در زمینه احداث ساختمان های اداری،تجاری ، مسکونی و رفاهی تاسیس و تحت شماره ۳۸۶۸۶۰ در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. مرکز اصلی آن واقع در تهران،خیابان ولیعصر،زعفرانیه، میدان اعجازی ،خیابان بهزادی پلاک ۵۳ با کد پستی ۱۹۸۷۷۸۳۶۵۴ و شماره تلفن های گویا ۲۲۴۱۸۹۹۰(۱۰ خط) به نشانی الکترونیکی www.agk.co.ir میباشد.
این شرکت از بدو تأسیس تا پایان سال ۱۴۰۱تعداد ۶۶ پروژه تجاری،اداری و آموزشی را جمعا به متراژ حدودی ۱۳۵۰۰۰ مترمربع به طور کامل در مناطق مختلف کشور خصوصا در مناطق ۱ و ۳ شهر تهران به انجام رسانیده که تمام آن ها در حال بهره برداری است.

شركت ابنيه گستر كارآفرين، شركتي است با مديريتي پيشرو در استفاده از سيستم های نوين ساختمانی و با اولويت استفـاده از مصالح توليد داخل و بهره گيري از دانش فني و تجربيات پرسنل و مشاوران خود، با فعاليت مستمر در عرصه ساخت و ساز جهت ايجاد ارزش افزوده براي املاك بانك كارآفرين اقدام مينمايد.

موضوع فعالیت شرکت :

سرمايه گذاری، مشاركت، ساخت، انجام كليه معاملات مجاز بازرگانی، پيمانكاری انواع ساختمان‌ها و شهرك ها…

خريد زمين و ملزومات مورد نياز احداث ساختمانها با رعايت مقررات و ضوابط جاری كشور.

تاریخچه فعالیت:

شركت ابنيه گستر كارآفرين با سرمايه 10 ميليارد ريال در سال 89 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و تحت شماره 386860 در اداره كل ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. در حال حاضر شركت ابنيه گستر كارآفرين جزء واحدهاي تجاري و فرعي بانك كارآفرين (سهامي عام) است و مركز اصلي آن واقع در تهران، خيابان وليعصر (عج)، زعفرانيه ميدان اعجازی اول بلوار بهزادی، پلاك 53 می باشد.